ASCARI – kdo jsme, co děláme a v čem vynikáme?

Kdo jsme, co děláme a v čem vynikáme?

Spokojený zaměstnanec je pro nás na prvním místě a je odrazem našeho osobitého a lidského přístupu. Právě i díky tomu se nám již od roku 2008 daří získávat nejlepší zaměstnance, zajistit jim nejlepší práci a nejlepší pracovní podmínky. Nabízíme volná pracovní místa po celé České republice.

Neexistuje nevhodný kandidát, u nás najdeme uplatnění pro každého. 

Denně nacházíme vhodné uplatnění pro všechny uchazeče, bez omezení věku nebo vzdělání. Naše nabídka je tak široká, že u nás najde uplatnění každý. 

Díky našemu dlouholetému působení a stabilnímu postavení jsme rozšířili naše působení za hranice České republiky. Taktéž se zvětšila nabídka volných pracovních pozic i množství oborů, ve kterých nabízíme pracovní uplatnění. Působíme téměř ve všech odvětvích lehkého i těžkého průmyslu (zejména automotive a elektro) v dopravě, službách a dalších oborech. 

Jelikož víme, z čeho plynou obavy většiny agenturních zaměstnanců, rádi bychom zmínili srovnatelnost podmínek agenturních a kmenových zaměstnanců.

O co jde? Srovnatelné podmínky dodržují poctivé, „čísté“ agentury, jako jsme my.

V praxi to poznáte tak, že máte nárok na stejné mzdové ohodnocení, odměny, bonusy i prémie. Stejně je to také s příplatky za směnný provoz, práci přesčas, o víkendech nebo svátcích. Totéž platí také pro délku a rozvržení pracovní doby, přestávky, počet dní dovolené. Využívat můžete i další benefity, pokud je mají i kmenoví zaměstnanci (například příspěvky na stravu, dopravu, sick days, stravenky aj.)

Tohle všechno jsme my – Vaše agentura práce Ascari.

 Povolení MPSV - zprostředkování zaměstnání