Ceny z Vánoční soutěže předány!

Michal Mikoláš

Koncem loňského roku jsme pro všechny naše věrné zaměstnance připravili Vánoční soutěž o hodnotné výhry v celkové hodnotě celkem 50 000 Kč. Všechny výhry již znají své majitele. Předání proběhlo na přelomu tohoto a minulého roku. 
Ředitel marketingu ASCARI Jakub Zrník všem šťastným výhercům předal výhry a také je krátce vyzpovídal nejen o jejich pocitech z výhry, ale také o jejich zkušenostech s prací u nás. 

"Měl jsem pocit, že si ze mě někdo dělal srandu a ve výhru jsem nevěřil Tomáš S" – výherce hlavní ceny" 


Dobrý den, gratuluji Vám k výhře 20 000 Kč v naší velké vánoční soutěži. Jaké jsou Vaše první pocity po získání výhry a co Vás jako první napadlo, když jste se o ní dozvěděl?
Nejdříve jsem tomu nevěřil. Smál jsem se tomu, ale paní, co mi volala mluvila vážně. Myslel jsem si, že si někdo z kamarádů ze mě dělá srandu. Teď když už mám výhru u sebe tak paráda. Nějak tomu pořád nemůžu uvěřit. 20 000 Kč na cestě neleží. 

Na co výhru použijete?
Jsou Vánoce tak část půjde určitě na dárky. Taky si zajedu někde na dovolenou mezi svátky na lyže. 

Tato soutěž byla určena pro Všechny naše zaměstnance. Jak dlouho u nás pracujete?
Dělám u Vás již asi dva roky

Jak jste s prací u nás spokojený? Co říkáte na práci v HMMC?
Je to čistá práce. Není to nic fyzicky náročného, ale prostě je to třísměnný provoz a ne každému to vyhovuje. Na to si člověk, který nikdy noční nedělal musí zvyknout. Je super přístup jak Adama Tvardka nebo lidí přímo v HMMC. Pokud něco potřebuju zajdu za panem Tvardek a ten se mi vždycky snaží pomoct. Hlavně pro nováčky je toto důležité. 

Děkuji za Vám za krátký rozhovor a přeji ať si výhru užijete a jste s námi nadále spokojený.

 

"Uděláme si s manželkou pěknou dovolenou" – Tomáš G. 


Dobrý den, gratuluji Vám k výhře 15 000 Kč v naší velké vánoční soutěži. Jaké jsou Vaše první pocity po získání výhry a co Vás jako první napadlo, když jste se o ní dozvěděl?
Byl jsem úplně v šoku. Jsem nevěděl, co si mám o tom myslet. Noc jsem nevěděl, že nějaká soutěž probíhá. 

Na co výhru použijete?
Asi s manželkou někam vyrazíme. Dáme děti babičkám a užijeme si volna. 15 000 Kč je super cena a mám z ní velkou radost.

Vy u nás již nějakou dobu pracujete. Jak jste s prací u nás a v HMMC, kde pracujete, spokojený
Já jsem spokojený maximálně. Dělal jsem 18 let v pekařství. Je to úplně rozdíle nejen ve financích a také v času. Takže jsem spokojený. Je to pro mě krok vpřed. 

Jak jste spokojený s náplní práce, komunikace s agenturou a se zaměstnavatelem HMMC?
Toto je úplně na špičkové úrovni. Když potřebuju cokoliv vyřešit mám možnost se obrátit na paní Adamíkovou nebo pana Tvardka, kteří mi zatím vždycky pomohli a poradili. 

Děkuji za Vám za krátký rozhovor a přeji ať si výhru užijete a jste s námi a prací u nás nadále spokojený. 


Celý tým Ascari gratuluje všem výhercům a přejeme jim ať si výhry užijí. Ti, kteří nevyhráli nemusí být smutní. Během letošního roku chystáme další soutěže. 


Stejně jako v loňském roce budeme spolupracovat s fotbalovým Baníkem Ostrava, na jehož zápasech se můžete těšit na soutěže o věcné ceny nebo také např. o vstupenky na další zápasy. 
Ať Vám žádná novinka neunikne sledujte náš Facebook.