Koordinátor Práce s Ukrajinštinou

  • Salary 40 000 - 60 000 Kč
  • Contract type Fulltime
  • City Praha
  • District Hlavní město Praha

Chcete dynamickou a různorodou práci? Chcete pracovat na pozici, na které skloubíte práci v kanceláři, i poletování v terénu? Hledáme silnou osobnost, která přijme tuto pozici jako výzvu, které se postaví čelem.

Potřebné kompetence

  • min. SŠ vzdělání
  • znalost ukrajinského/ruského jazyka podmínkou
  • zkušenosti s koordinací skladu a expedice velkou výhodou
  • dynamická osobnost, schopná rychle a pružně reagovat na nové požadavky, odolná vůči stresu
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • dobré prezentační dovednosti
  • samostatná a výkonově orientována osobnost
  • asertivita, schopnost efektivně komunikovat se zaměstnanci na všech úrovních, včetně komunikace s klientem
  • pečlivost, systematický přístup, zodpovědnost
  • časová a prostorová flexibilita podmínkou
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • znalost MS office

Pracovní náplň

  • koordinační činnost svěřené zakázky
  • administrativní činnost spojená s náborem a koordinací agenturních zaměstnanců
  • poradenská činnost pro agenturní zaměstnance
  • služební cesty ke klientovi- výběrová řízení, pravidelné konzultace s klientem, konzultační hodiny
  • služební cesty- může být se zaměstnanci na lékařské prohlídky a na ubytovny
  • řešení krizových situací
  • pravidelná komunikace s klientem i agenturními zaměstnanci
  • organizace náboru, nástupů, lékařských prohlídek, plánování směn
  • příprava podkladů pro zpracování personální a mzdové agendy

Co nabízíme?

  • rozvoj osobnostní i v rámci profese
  • možnost získat praxi v oblasti personalistiky
  • využití ukrajinského/ruského jazyka
  • velmi motivační finanční ohodnocení

Are you interested in this job offer?