Projektový koordinátor - pracovní lékařství

  • Plat 28 000 - 35 000 Kč
  • Město Ostrava

Chcete pracovat na rozmanité pozici, na které skloubíte práci v kanceláři, i poletování v terénu? Baví vás téma zdravotnictví a vnímáte ho jako perspektivní oblast k pracovnímu uplatnění? Hledáme silnou osobnost, která přijme tuto pozici jako výzvu, které se postaví čelem. Máte odvahu, ostré lokty a pracujete systematicky?

Čtěte dál, protože si myslím, že pro vás tato pozice bude zajímavá.

Co vás čeká a určitě nemine?

  • Každodenní přímý kontakt s klienty jako jsou Lego, Hyundai nebo Tyco
  • Plánování směn lékařů a sestřiček, a také správa jejich docházek
  • Odpovědnost za finanční plán, nákup vybavení a materiálu do ordinací
  • Každodenní spolupráce s kolegy napříč dalšími odděleními
  • Podílení se na vyhledávání nového zdravotního personálu
  • Příprava podkladů pro fakturace a jejich kontrola
  • Komunikace s úřady, pojišťovnou, hygienou a lékaři
  • Kontrola správné a dostatečné výbavy lékařského centra
  • Odpovědnost za design ordinací a lékařských center
  • Řešení ad-hoc úkolů

Bez čeho to nepůjde?

  • Jste organizační typ a dokážete zkoordinovat jakoukoliv situaci.
  • Jste komunikativní a nebojíte se mluvit i s kapacitami, jako jsou lékaři nebo ředitelé firem.
  • Je nutná vaše časová flexibilita, protože občas je nutné řešit některé okolnosti ihned.
  • Nevadí vám občasné cestování po celé ČR, protože klienty máme všude.
  • Zvládáte práci v Excelu a Wordu, protože to budou vaši každodenní pomocníci.
  • Aktivně řídíte, protože na vlaky se nedá spoléhat.

Co se vám u nás bude hodit?

  • Pokud máte zkušenost z oblasti zdravotnictví, zúročíte jí u nás.

Čím vás odměníme?

  • Prostorem pro vlastní nápady a zlepšováky, díky kterým bude vaše práce efektivní.
  • Služebním vozem, který můžete využívat i pro osobní účely.
  • Férovým finančním ohodnocením, které umíme udělat skutečně zajímavé.
  • Flexibilní pracovní dobou – je na vás, jestli jste ranní ptáče nebo večerní tvor.
  • Přátelským týmem, který je orientovaný na dobré výsledky a šťastné konce za každé situace.
  • Možností rychlého kariérního růstu a věřte, že u nás to není jen klišé do inzerátu.
  • Neformálními firemními akcemi, protože my se umíme bavit prací i po ní.
  • Každý týden oceňujeme jednoho zaměstnance odměnou navíc
  • Notebook a mobilní telefon je samozřejmostí.

Pokud čtete tuto větu, popis práce u nás vás pravděpodobně zaujal a já si myslím, že je na čase, zaslat mi svůj životopis a pár vět o tom, proč si myslíte, že by nám spolupráce mohla sednout, co říkáte? Těším se!