Dělník do navijárny/lisovny - bonus za nástup

  • Plat 24 000 - 31 000 Kč
  • Město Mohelnice
  • Kraj Olomoucký kraj

Na oddělení lisovny mohelnického závodu Siemens, s.r.o., nyní hledáme nové kolegy, kteří mají pozitivní vztah k manuální práci. Nabízíme vám smlouvu přímo do kmene společnosti Siemens, práci na 3 směny s volnými víkendy a štědré zaměstnanecké benefity.

Přidejte se k nám a staňte se členem týmu!

Těšit se můžete zejména na

  • přátelský kolektiv a podporu v začátcích
  • příležitost vhodnou i pro čerstvé absolventy
  • sílu a zázemí společnosti Siemens
  • možnost zaučení na více pracovních pozic a s tím spojený kariérní růst
  • bonus za nástup 25.000 Kč (vyplacen po zkušební době)

Požadujeme

  • vztah k manuální práci
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • ochotu učit se a spolupracovat
  • flexibilitu, spolehlivost
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu s volnými víkendy (ranní 6 - 14 hod., odpolední 14 - 22 hod., noční 22 - 6 hod.)
  • SOU nebo SŠ technického zaměření a praxe ve výrobní společnosti výhodou

Náplň práce

  • obsluha stroje - vkládání drážkové izolace
  • izolování statorových svazků a jejich manipulace
  • navěšování statorových svazků (ručně nebo pomocí jeřábu)
  • základní ovládání impregnačních linek
  • práce se systémem PAP

nebo

  • lisování plechů
  • svazkování statoru

Nabízíme

  • práci na plný úvazek (37,5 hodiny týdně)
  • příplatky za odpolední a noční směny
  • měsíční prémie ve výši 25 %
  • 5 týdnů dovolené
  • částku 22.000 Kč do programu Benefit Plus, kterou můžete čerpat na vámi vybrané produkty či služby
  • závodní jídelnu v areálu firmy, příspěvek na stravování
  • podporu v začátcích a odborné zaškolení
  • nástup možný ihned nebo dle domluvy
  • nástupní bonus ve výši 20.000 Kč + ubytování zdarma nebo 45.000Kč bez ubytování, bonusy jsou vypláceny po zkušební době