Elektrikář s platnou vyhláškou 50

  • Plat 25 000 - 35 000 Kč
  • Město Ostrava

Pro největšího výrobce ALU kol se sídlem v Ostravě hledáme šikovné pracovníky na pozici Elektrikář s platnou vyhláškou 50/1978 min. §6.

Co Vás čeká:

  • Odstraňování poruch na el. zařízeních
  • Realizace generálních a středních oprav technolog. zařízení
  • Provádění vizuálních a diagnostických sledování elektrických zařízení
  • Opravování náhradních dílů k el. zařízením
  • Realizace požadavků z výroby

Co nabízíme:

  • Samozřejmostí je dobré platové ohodnocení, měsíční prémie, nadstandartní příplatky
  • Oceníme Váš potenciál a budeme Vás dále rozvíjet
  • Odpočinete si v průběhu 25 dní dovolené
  • Rádi Vám přispějeme na penzijní i životní pojištění
  • Abyste se odreagovali, k dispozici budete mít program Benefit Plus - 1300 Kč ročně na sport, kulturu a jiné aktivity
  • Chutně se u nás najíte po celý den - nabízíme dotované stravné
  • Organizujeme firemní akce pro zaměstnance - sportovní den, Mikuláš pro děti, atd.
  • Novinkou je benefit Ela - bezplatná poradenská služba v oblasti práva, financí, psychologie, zdraví
  • Vyplácíme měsíční docházkový bonus
  • Uhradíme Vám očkování proti chřipce a mnoho dalšího...

Co požadujeme:

  • Platné oprávnění dle vyhl. 50/1978 Sb., min. § 6 - PODMÍNKOU
  • Vzdělání v oblasti elektra
  • Ochotu pracovat na směny
  • Zodpovědný přístup
  • Zkušenosti z oblasti robotizace - VÝHODOU

Pokud Vás tato nabídka zaujala, vyplňte prosím formulář níže.