Hledáme nové kolegy do zajeté automobilky - NOŠOVICE

  • Plat 22 300 - 26 000 Kč
  • Město Nošovice

Pro světovou špičku ve výrobě předních a zadních náprav, palubních desek a předních masek pro automobilový průmysl, hledáme nové kolegy!
Nástup možný ihned!

Práce je vhodná i pro ženy a absolventy!

Náplň práce:

  • Jednoduchá montáž důležitých součástí auta.
  • Praxe není nutná - vše tě zaučíme.
  • Kontrola kvality odvedené práce.

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat na 3 směnný provoz.
  • Manuální zručnost.
  • Týmového ducha.

Nabízíme:

  • Základní mzdu 20 400 Kč + docházkový bonus 1 300 Kč.
  • Pravidelný nárůst mzdy – v tomto roce již po druhé!!!
  • Příplatky za směnnost – noční, víkendy, přesčasy, svátky.
  • 60 Kč stravenku za každou odpracovanou směnu.
  • Přivýdělek v pracovní soboty (fixní odměna 700 Kč za ranní, 900 Kč za odpolední směnu).
  • 4x ročně bonusy na přilepšenou (vyplácí se v době letních prázdnin a v období Vánoc.
  • Doprava ZDARMA.

Zaujala vás naše nabídka? Pak neváhejte a volejte nebo zašlete životopis.