Hledáme Operátory tryskání, Operátory CNC a Řidiče VZV

  • Plat 27 000 - 30 000 Kč
  • Město Ostrava

Pro největšího výrobce hliníkových a ocelových kol v Ostravě přijmeme pracovníky na pozice Operátor tryskání, Operátor CNC a Řidič VZV.

Nabízíme Vám:

  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení – nástupní mzda 27 000 Kč.
  • Mnoho finančních výhod – výkonnostní odměny, nadstandardní příplatky za směny.
  • 25 dnů dovolené.
  • Zvýhodněné závodní stravování.
  • Možnost kariérního růstu.

Požadavky na pozici:

  • Zkušenosti na stejných nebo obdobných pozicích (na obrobně, jako operátor tryskání, obsluha CNC, práce ve skladu nebo jako řidič VZV)
  • Fyzická zdatnost, zodpovědnost a technické myšlení.
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu.

Náplň práce:

Dle přiřazené pozice:
Operátor tryskání – značení materiálu, oprava kol a evidence vad, broušení, tryskání, vizuální kontrola.
Operátor CNC – obsluha obráběcího centra, kontrola kvality práce, evidence vyrobených kol
Řidič VZV - Zavážení materiálů k linkám, převoz materiálu ze skladu, nakládání a vykládání kamionů, manipulace s materiálem, odběr vzorků, práce se čtečkou, manipulace s paletami (konkrétní pracovní úkoly dle přiřazeného úseku pro práci s VZV).