Hledáme pracovníky do výroby - bez linky, bez pásu!

  • Plat 25 000 - 27 000 Kč
  • Město Mošnov

Přidejte se k nám do týmu a vyrábějte komponenty a zařízení pro automobilový průmysl.
Najdete u nás příjemné a moderní pracovní prostředí a nebudete pracovat u pásu ani výrobní linky.
Praxe není nutná, vše Vás naučíme, vhodné i pro ženy

Popis pozice:

  • Obsluha svěřeného stroje
  • Vkládání jednotlivých dílů do stroje
  • Kontrola kvality

Nabízíme:

  • - Nadstandardní mzdové ohodnocení – až 27 000 Kč již ve zkušební době
  • - Docházkový bonus až 1000 Kč
  • - Výkonnostní odměny až 4 428 Kč
  • - Teplé jídlo v kantýně za 28 – 36 Kč
  • - 8 hodinové směny, volné víkendy
  • - Možnost pracovat přesčas, o víkendech, nebo svátcích za vysoké odměny
  • - Rychlý převod pod kmen a stejné podmínky jako kmenoví zaměstnanci

Požadujeme:

  • - Aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • - Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Udělejte krok k nové kariéře a neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci.