Hledáme šikovné pracovníky do výroby s NÁSTUPEM IHNED, mzda od 24 700 Kč

  • Plat 24 700 - 26 000 Kč
  • Město Ostrava

Pro největšího výrobce hliníkových a ocelových kol v Ostravě hledáme nové kolegy, kteří se stanou nedílnou součástí našeho výrobního týmu. Chcete se podílet na výrobě automobilových kol pro nejlepší automobilky na trhu, jako je třeba Porsche, BMW nebo Audi? Přidejte se k nám do týmu!

Práce je VHODNÁ i pro ABSOLVENTY.

Co nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení:

  • Nástupní mzda od 24 700 Kč
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • DOCHÁZKOVÝ BONUS 1500  Kč
  • Výkonnostní odměny, příplatky za směnný provoz
  • Nadstandardní ohodnocení za práci ve svátek – 150 %
  • Měsíční prémie až 21 % ze základní mzdy
  • Příspěvky na závodní stravování

Další benefity:

  • 25 dnů dovolené
  • Možnost přechodu pod kmen
  • Možnost kariérního postupu
  • Kantýna přímo na pracovišti
  • Moderní sociální zázemí
  • Volné víkendy

Co Vás čeká?

  • Práce v týmu
  • Navěšování kol na lakovací linku

Co požadujeme:

  • Předchozí zkušenosti ve výrobě a směnném
  • Zodpovědnost a pracovitost
  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Pokud máte o tuto práci zájem, vyplňte prosím formulář níže. Budeme se těšit na Vaše reakce. Ozveme se Vám nejpozději následující pracovní den. Nastoupit pak můžete během několika dní.