Hledáme šikovné operátory lakovny - průměrná mzda až 35 238 Kč!

  • Plat 28 600 - 35 238 Kč
  • Město Nošovice

Pro světového výrobce oblíbených automobilů hledáme šikovné pracovníky na atraktivní a zajímavou práci ve výrobě do oddělení lakovny.

Směny od pondělí do pátku (volné víkendy).

3 směny (8 h – ranní, odpolední, noční).

Náplň práce:

  • Práce ve velmi příjemném, moderním a čistém prostředí.
  • Práce s profesionálním vybavením a nářadím.

Požadujeme:

  • Pracovitost.
  • Výhodou bude vyučení v oboru autokarosář, lakýrník, autolakýrník, autoklempíř.
  • Uvítáme předchozí praxi v lakování nebo zkušenosti se vzduchovou stříkací pistolí. Není však podmínkou.

Nabízíme:

  • Nástupní mzda 28 600 Kč, po zapracování přes 35 000 Kč (po 6 měsících).
  • Vysoké odměny a prémie – 13. a 14. plat + čtvrtletní prémie.
  • Dotované jídlo a zajištěná doprava.
  • Rehabilitace a posilovna zdarma v areálu firmy.
  • Možný rychlý převod pod kmen společnosti.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte nás!