Hledáme šikovné pracovníky na oddělení lakovny a expedice.

  • Plat 24 500 - 28 000 Kč
  • Město Ostrava

Nově hledáme pracovníky na pozice Operátor lakovny a Skladník expedice.
Jedná se o práci pro největšího výrobce hliníkových a ocelových kol v Ostravě.

Co nabízíme?

  • Dlouhodobou práci na HPP.
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení – nástupní mzda 24 500 Kč.
  • Mnoho finančních benefitů – výkonnostní odměny, příplatky za směny.
  • 25 dnů dovolené.
  • Nadstandardně placené přesčasy.
  • Stravování za zvýhodněnou cenu.
  • Možnost kariérního postupu.

Požadavky na pozici:

  • Zkušenosti na lakovně nebo s prací ve skladu.
  • Zodpovědný přístup k práci a manuální zručnost.
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu.

Náplň práce:

Dle přiřazené pozice
Skladník – manipulace s produkty, balení kol, zavážení materiálů k linkám, převoz.
Operátor lakovny – detekce vad, drobné opravy kol, vizuální kontrola.