Obsluha montážních zařízení AXK - ubytování ZDARMA

  • Plat 20 160 - 30 215 Kč
  • Město Lanškroun
  • Kraj Pardubický kraj

Obsluha montážních zařízení AXK

Pracujte v Lanškrouně v čisté inovativní továrně s nadprůměrnou mzdou. Hlavní činností závodu je výroba kombinovaných nástrojů, vstřikovacích forem a náhradních dílů pro další výrobu ložisek.

Místo výkonu práce: Lanškroun

Co Vás čeká:

  • obsluha poloautomatických montážních strojů na plnění převážně valivých těles do klecí,
  • ruční montáž dílů a balení dílů
  • kompletní montáž valivých těles do axiálních klecí, následně vážení a balení

Co Vám nabízíme?

  • Průměrná mzda 26 720 Kč
  • K uvedené mzdě navíc přísluší spousta bonusů (nad rámec uváděné mzdy)
  • Motivační bonus za nulovou absenci – až 14 000 Kč/rok
  • Příspěvek na dovolenou/vánoce po zkušební době – 30% hrubé mzdy
  • Firemní bonus až 11 000 Kč/rok (závisí na počtu odpracovaných měsíců)
  • 25 dní dovolené
  • Možnost ubytování zdarma
  • Nadstandardní příplatky za směnný provoz a přesčasy
  • Zvýhodněné stravování
  • Volné víkendy
  • Dlouhodobá stabilní práce

Požadujeme:

  • Pečlivost, samostatnost, ochotu se učit
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provoze
  • Flexibilitu

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis, nebo zavolejte.