Operátor CNC a Operátor tryskání do výrobní haly v Ostravě!

  • Plat 25 000 - 30 000 Kč
  • Město Ostrava

Pro největšího výrobce ALU kol hledáme šikovné pracovníky na pozice Operátor CNC a Operátor tryskání. Výrobní hala se nachází v Ostravě a je zde snadná dopravní dostupnost.

Co nabízíme?

  • Stabilní práci na HPP v silné mezinárodní společnosti.
  • Velmi dobré finanční ohodnocení – minimálně 25 000 Kč.
  • Finanční benefity – výkonnostní odměny, příplatky za směnný provoz.
  • Týden dovolené navíc - 25 dní.
  • Nadprůměrně placené přesčasy.
  • Příspěvek na stravování.
  • Možnost profesního růstu na vyšší pozice.

Jaké máme požadavky?

  • Předchozí praxi jako operátor CNC nebo operátor tryskání.
  • Manuální zručnost, zodpovědnost a pečlivost.

Náplň práce:

  • Operátor CNC – obsluha obráběcích strojů, manipulace, kontrola výrobků, vedení záznamů.
  • Operátor tryskání – příprava kol, broušení, tryskání, vizuální kontrola odvedené práce, vedení záznamů.

Chcete se dozvědět víc? Kontaktujte nás