Operátor CNC a Operátor tryskání do výrobní haly v Ostravě!

  • Plat 27 000 - 30 000 Kč
  • Město Ostrava

Pro největšího výrobce ALU kol hledáme šikovné pracovníky na pozice Operátor CNC a Operátor tryskání. Výrobní hala se nachází v Ostravě a je zde snadná dopravní dostupnost.

Co nabízíme?

  • Náborový příspěvek 15 000 Kč
  • Nástupní mzda 24 500 Kč (BEZ PŘESČASŮ)
  • Nadprůměrně placené přesčasy
  • Finanční bonusy – výkonnostní odměny, příplatky za třísměnný provoz
  • Týden dovolené navíc - 25 dní celkem
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost profesního růstu na vyšší pozice (a převodu pod kmen)

Jaké máme požadavky?

  • Předchozí praxe je výhodou, ale ne podmínkou
  • Manuální zručnost, zodpovědnost a pečlivost

Náplň práce:

  • Operátor CNC – obsluha obráběcích strojů, manipulace, kontrola výrobků, vedení záznamů
  • Operátor tryskání – příprava kol, broušení, tryskání, vizuální kontrola odvedené práce, vedení záznamů

Chcete se dozvědět víc? Zanechte kontakt