Operátor kalící linky - Prům. mzda až 35 238 Kč

  • Plat 26 500 - 38 000 Kč
  • Město Nošovice

Zajímají Vás auta a hledáte stabilní zaměstnání? Jste šikovní a pracovití? Chcete být u zrodu nových automobilů v Nošovicích?
Nastupte do Nošovic a podílejte se na výrobě oblíbených automobilů.

Co Vás čeká:

  • Obsluha automatické linky ( kalící pece)
  • Průběžná kontrola kvality – měření vzorků pod mikroskopem , vyhodnocování struktury materiálu
  • Svážení ozubených kol a hřídelí z obrábění
  • Obsluha tryskacího zařízení a myčky (výměna upínání , ovládání PLC panelu)
  • Provádění pravidelných kontrol výrobních zařízení (generátorů a pecí)

Co Vám nabízíme:

  • Průměrný měsíční plat více než 35 000 Kč již v prvním roce
  • Nástupní mzdu 24 900 Kč + 1 600 Kč docházkový bonus
  • Po zaučení se můžete těšit na navýšení mzdy na 28 600 Kč + příplatky
  • 13. a 14. plat až 15 870 Kč
  • Čtvrtletní prémie až 6 400 Kč
  • Výhodné stravování s cenou za oběd jen 25 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Dopravu autobusem ZDARMA

Co požadujeme:

  • Ochota pracovat ve směnném provozu – 12 – ti směnný nepřetržitý provoz
  • Pracuje se krátký dlouhý týden např. :

1. Týden : Po, Út – ranní , St, Čt – volno , Pá, So , Ne – noční ( 5 dní v práci)

2. Týden : Po, Út – volno , St, Čt – noční , Pá, So , Ne – volno ( 2 dny v práci)

  • SŠ, SOU strojního zaměření – výhodou
  • Praxe v oblasti tepelného zpracování – výhodou
  • Zručnost , samostatnost , zodpovědnost , aktivní přístup k práci

Zaujala Vás naše nabídka? Tak nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo pomocí formuláře níže. Nástup možný ihned.

Markéta Litnerová
+420 736 152 564