Operátor montáže brzdových systémů – Ostrava-Hrabová

  • Plat 24 400 - 26 400 Kč
  • Město Ostrava
  • Kraj Moravskoslezský kraj

PRACUJTE PRO SVĚTOVOU ŠPIČKU V OBLASTI AUTOMOTIVE!
Pro společnost BREMBO , která je špičkou v oblasti vývoje a výroby brzdových systémů s více než 50letou tradicí a závody po celém světě hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici operátor montáže.

Co vás čeká?

  • stanete se důležitou součástí výrobního procesu brzdových systému pro luxusní vozy z celého světa.
  • jemná mechanická práce v procesu finální montáže brzdových modulů
  • manipulace s přepravními boxy
  • vyplňování výrobní dokumentace, ukládání hotových kusů do přepravních boxů
  • vizuální kontrola obrobených kusů a montážních komponentů, montáž dle pracovních instrukcí
  • Práce vhodná pro ženy i absolventy

Co nabízíme?

  • Zázemí moderní a prestižní společnosti
  • Nástupní plat více než 24 000 Kč
  • Příspěvek na dopravu
  • Zvýhodněné závodní stravování
  • Dovolená až 25 dní

Co očekáváme?

  • Zkušenosti s prací na lince velkou výhodou
  • Manuální zručnost
  • ochota práce v nepřetržitém provoze
  • Pracovitost a zodpovědnost
  • Čistý rejstřík trestů

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte nás!