OPERÁTOR OBROBNY (CNC) s nástupním bonusem 15 000 Kč

  • Plat 24 708 Kč
  • Město Ostrava

Pro našeho klienta světového lídra v oblasti navrhování, vývoje a výroby brzdových systémů pro automobily s více než 50letou tradicí a závody po celém světě společnost BREMBO hledáme nové kolegy na pozici operátor obrobny (CNC). V Ostravě Hrabové vyrábí brzdové systémy pro řadu prémiových automobilových značek.

Nabízíme jistotu stabilní práce, perspektivu do budoucna, snadnou dopravní dostupnost, velmi dobré finanční ohodnocení a řada benefitů práci u významného průmyslového zaměstnavatele Moravskoslezského regionu.

Nastup, doporuč kamaráda/kamarádku a získej po 1. odpracovaném měsíci 2.000 Kč, a po 3 odpracovaných měsících 6.000 Kč.

Co vás čeká?

  • Snadná obsluha stroje
  • Manipulace s přepravními boxy
  • Ukládání hotových obrobených kusů
  • Vyplňování výrobní dokumentace
  • Vyhodnocování kvality zpracovaného kusu
  • Obsluha zařízení výrobní linky

Nabízíme

  • Zázemí moderní a prestižní společnosti
  • Mzda od 1. celého odpracovaného měsíce 24 708 Kč
  • Příspěvek na dopravu (500 Kč - 2.000 Kč)
  • Zvýhodněné závodní stravování (28 Kč - 36 Kč)
  • Dovolenou až 25 dní
  • Možnost kariérního růstu
  • Rychlý převod pod kmenový stav společnosti
  • Dlouhodobou spolupráci

Požadujeme

  • Zkušenosti s prací ve výrobním provoze (výhodou, ne podmínkou)
  • Manuální zručnost
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • Pracovitost a zodpovědnost

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám své CV nebo nás kontaktujte!