OPERÁTOR SEŘIZOVAČ - KOMAX - nástup IHNED

  • Plat 29 000 - 33 000 Kč
  • Město Kopřivnice

Pro německou výrobní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu, hledáme kandidáta/kandidátku na pozici:

OPERÁTOR SEŘIZOVAČ - KOMAX

Náplň práce:

  • Obsluha strojů Komax, určených pro stříhání vodičů a narážení kontaktů
  • Výměna a seřizování krimpovacích nástrojů na zařízení Komax
  • Vizuální kontrola kvality kontaktů
  • Základní práce s PC – zadávání dat do Excelu, obsluha prostřednictvím PC

Požadujeme:

  • Práce v nepřetržitém provozu
  • Manuální zručnost a dobrý zrak
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Čtení výkresové dokumentace výhodou
  • Technické myšlení

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Příležitost dobrého výdělku ve stabilní, zavedené společnosti
  • Odměňování na základě individuálního výkonu
  • Měsíční teamový bonus podle dosažených cílů
  • Příplatky za noční směny ve výši 15% z průměrného hodinového výdělku
  • Nadstandardní příplatky za přesčasové hodiny o víkendech
  • Třináctý plat na základě hospodářského výsledku firmy
  • Dotovaná firemní autobusová doprava z Rožnova a Frenštátu
  • Příjemné pracovní klima, světlé, čisté a bezpečné pracovní prostředí
  • Příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Poukázky při životních jubilejních
  • Důraz kladen na spokojenost zaměstnanců a pracovní podmínky při práci