Operátor skladu - Řidič VZV – Ostrava-Hrabová

  • Plat 28 000 - 30 000 Kč
  • Město Ostrava
  • Kraj Moravskoslezský kraj

PRACUJTE PRO SVĚTOVOU ŠPIČKU V OBLASTI AUTOMOTIVE!
Pro společnost BREMBO , která je špičkou v oblasti vývoje a výroby brzdových systémů s více než 50letou tradicí a závody po celém světě hledáme nové kolegy na pozici operátor skladu - řidič VZV

Co vás čeká?

  • Návoz a odvoz finálních beden na a z výrobních linek a strojů
  • Návoz materiálu ke strojům a linkám z materiálového skladu
  • Odvoz prázdných beden a od materiálu z linek a od strojů
  • Úklid kolem linky a strojů a kontrola technického stavu VZV

Co nabízíme?

  • zázemí moderní a prestižní společnosti
  • nástupní plat více než 28 000 Kč
  • příspěvek na dopravu (500 Kč - 2000 Kč)
  • zvýhodněné závodní stravování (28 Kč - 36 Kč)
  • dovolená až 25 dní
  • možnost kariérního růstu
  • rychlý převod pod kmenový stav společnosti
  • dlouhodobou spolupráci

Co očekáváme?

  • zkušenosti s prací ve výrobním provoze (výhodou)
  • manuální zručnost
  • ochota práce v nepřetržitém provoze
  • pracovitost a zodpovědnost

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte nás!