OPERÁTOR SLÉVÁRNY – 27 708 Kč

  • Plat 27 708 Kč
  • Město Ostrava

Pro světového lídra v oblasti navrhování, vývoje a výroby brzdových systémů pro automobily - společnost BREMBO – hledáme OPERÁTORA SLÉVÁRNY do provozu v Ostravě Hrabové.

Co vás čeká:

  • Snadná obsluha stroje
  • Manipulace s přepravními boxy
  • Ukládání hotových obrobených kusů
  • Vyplňování výrobní dokumentace
  • Vyhodnocování kvality zpracovaného kusu
  • Obsluha zařízení výrobní linky

Co nabízíme:

  • Zázemí moderní a prestižní společnosti
  • Mzdu od 1. celého odpracovaného měsíce 24 708 Kč
  • Příspěvek na dopravu 500 Kč – 2 000 Kč
  • Zvýhodněné závodní stravování 28 Kč - 36 Kč
  • Dovolenou až 25 dní
  • Možnost kariérního růstu
  • Možnost převodu pod kmenový stav již po 3 měsících
  • Dlouhodobou spolupráci

Co požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • Pracovitost a zodpovědnost
  • Zkušenosti s prací ve výrobním provoze výhodou - ne podmínkou

Pokud máte o tuto práci zájem, vyplňte prosím formulář níže.
Ozveme se Vám nejpozději následující pracovní den. Nastoupit pak můžete během několika dní.