Operátor slévárny v Ostravě - Nástupní plat 24 500 - 27 000 Kč

  • Plat 24 500 - 27 000 Kč
  • Město Ostrava

Pro největšího výrobce hliníkových a ocelových kol v Ostravě přijmeme pracovníky na pozice Operátor licích strojů, Operátor žíhání, Operátor tavení, Technik forem a zápustek a Technik laboratoře.

Co Vás čeká - záleží na přiřazené pozici:

  • Operátor licích strojů: Obsluha peci, kontrola teploty, tlaku, lících parametrů a cyklů, tvorba reportingu
  • Operátor žíhání: Obsluha žíhací pece, ražení kódu žíhání, ukládání kol, kontrola kvality odvedené práce
  • Operátor tavení: Manipulace s hliníkem, obsluha tavicích pecí, kontrola teploty a tavících cyklů
  • Technik forem a zápustek: Uvolňování kol z výroby, broušení kol, práce s ruční řezačkou, měření výrobků, svařování
  • Technik laboratoře: Provádění měření na ručních měřidlech a 3D přístrojích, uvolňování kol z výroby a částečné opracovávání kol z obrobny, úzká spolupráce se seřizovači, tvorba reportů

Co nabízíme:

  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení – nástupní mzda 24 500 - 27 000 Kč (podle pozice)
  • Spoustu finančních benefitů – výkonnostní odměny, nadstandardní příplatky za směny
  • 25 dnů dovolené
  • Závodní stravování za férovou cenu
  • Možnost profesního růstu
  • Poukaz na 1 000 Kč do Kauflandu při odpracování plného hodinového fondu

Co požadujeme:

  • Zkušenosti na stejných nebo podobných pozicích
  • Manuální zručnost
  • Fyzická zdatnost
  • Schopnost rychle odvézt kvalitní práci
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Pokud Vás naše nabídka zaujala, vyplňte prosím formulář níže.