Operátor slévárny v Ostravě – NÁSTUP IHNED, NÁSTUPNÍ PLAT 24 000 – 28 000 Kč

  • Plat 24 000 - 28 000 Kč
  • Město Ostrava

Pro největšího výrobce hliníkových a ocelových kol v Ostravě hledáme nové kolegy, kteří se stanou nedílnou součástí našeho výrobního týmu. Chcete se podílet na výrobě automobilových kol pro nejlepší automobilky na trhu, jako je třeba Porsche, BMW nebo Audi? Přidejte se k nám do týmu!

Přijmeme pracovníky na pozice: Operátor licích strojů, Operátor žíhání, Operátor tavení, Technik forem a zápustek a Technik laboratoře.

Práce je VHODNÁ i pro ABSOLVENTY.

Co nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení:

  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • DOCHÁZKOVÝ BONUS 1500  Kč
  • Nástupní mzda 24 000 - 28 000 Kč (podle pozice)
  • Nadstandardní ohodnocení za práci ve svátek – 150 %
  • Spoustu finančních benefitů – výkonnostní odměny, nadstandardní příplatky za směny
  • Příspěvky na závodní stravování

Další benefity:

  • 25 dnů dovolené
  • Možnost profesního růstu
  • Možnost přechodu pod kmen
  • Kantýna přímo na pracovišti
  • Moderní sociální zázemí
  • Volné víkendy

Co Vás čeká?

Náplň práce dle přiřazené pozice:

  • Operátor licích strojů: Obsluha peci, kontrola teploty, tlaku, lících parametrů a cyklů, tvorba reportingu
  • Operátor žíhání: Obsluha žíhací pece, ražení kódu žíhání, ukládání kol, kontrola kvality odvedené práce
  • Operátor tavení: Manipulace s hliníkem, obsluha tavicích pecí, kontrola teploty a tavících cyklů
  • Technik forem a zápustek: Uvolňování kol z výroby, broušení kol, práce s ruční řezačkou, měření výrobků, svařování
  • Technik laboratoře: Provádění měření na ručních měřidlech na 3D přístrojích, uvolňování kol z výroby a částečné opracovávání kol z obrobny, úzká spolupráce se seřizovači, tvorba reportů

Co požadujeme:

  • Zkušenosti na stejných nebo obdobných pozicích
  • Manuální zručnost
  • Fyzickou zdatnost
  • Schopnost rychle odvést kvalitní práci
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Pokud Vás naše nabídka zaujala, vyplňte prosím kontaktní formulář níže nebo nám rovnou zavolejte. Budeme se těšit na Vaše reakce.