Operátor tryskání s NÁSTUPNÍM BONUSEM - 25 000 kČ

  • Plat 23 000 - 27 000 Kč
  • Město Ostrava

Pro největšího výrobce hliníkových a ocelových kol v Ostravě hledáme nové kolegy, kteří se stanou nedílnou součástí našeho výrobního týmu. Chcete se podílet na výrobě automobilových kol pro nejlepší automobilky na trhu, jako je třeba Porsche, BMW nebo Audi? Přidejte se k nám do týmu!

Práce je VHODNÁ i pro ABSOLVENTY.

Co nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení:

  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • Nástupní bonus 25 000Kč
  • PRŮMĚRNÁ mzda 25 000 Kč  bez přesčasů
  • DOCHÁZKOVÝ BONUS 1500  Kč
  • Nadstandardní ohodnocení za práci ve svátek – 150 %
  • Měsíční prémie až 21 % ze základní mzdy
  • Příspěvky na závodní stravování

Další benefity:

  • Týden dovolené navíc – 25 dnů
  • Možnost přechodu pod kmen
  • Kantýna přímo na pracovišti
  • Moderní sociální zázemí
  • Volné víkendy

Co Vás čeká?

  • Manipulace, začišťování a kontrola kol
  • Značení výrobků razníkem

Co požadujeme:

  • Předchozí zkušenosti ve výrobě
  • Manuální zručnost
  • Fyzickou zdatnost
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Pokud Vás naše nabídka zaujala, vyplňte prosím kontaktní formulář níže nebo nám rovnou zavolejte. Budeme se těšit na Vaše reakce. Ozveme se Vám nejpozději následující pracovní den. Nastoupit pak můžete během několika dní.