Operátor výroby s Elektrotechnickým vzděláním – Průměrná mzda 35 238 Kč

  • Plat 35 238 Kč
  • Město Nošovice (okres Frýdek - Místek)

Získejte jistotu dobře placené práce u stabilní nadnárodní firmy a dělejte to, co Vás baví!

Co Vás čeká:

  • Montáž jednotlivých částí automobilu do jednoho celku
  • Práce v přátelském kolektivu a pohodová atmosféra
  • Zkušenosti, které Vám pomohou ve Vaší kariéře
  • Volné víkendy

Co Vám nabízíme:

  • Jistotu práce pro stabilního zaměstnavatele
  • Již v prvním roce průměrnou měsíční mzdu přes 35 000 Kč
  • Nástupní mzdu 26 500Kč
  • Po zaučení se můžete těšit na navýšení mzdy na 28 600 Kč + příplatky
  • Čtvrtletní prémie a 13. a 14. plat!
  • Výhodné stravování s cenou za oběd jen 25 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Dopravu autobusem ZDARMA

Co požadujeme:

  • Elektrotechnické vzdělání
  • Vyhláška 50 §5 výhodou
  • Ochotu pracovat na třísměnný provoz
  • Dobrý zdravotní stav

Zaujala Vás tato nabídka? Neváhejte mě kontaktovat telefonicky nebo pomocí formuláře níže.