Operátor výroby - průměrná mzda až 30 700 Kč! Nástupní bonus 4 000 Kč.

  • Plat 24 000 - 30 700 Kč
  • Město Jablonec nad Nisou
  • Kraj Liberecký kraj

Nabízíme stabilní a dlouhodobou práci ve výrobě pro světového výrobce brzdových systémů.
Oceníme, pokud budete moct nastoupit ihned!

Vhodné i pro absolventy! Čeká vás kompletní zaučení celému výrobnímu procesu.

Nově:

Nástupní bonus 4 000 Kč.

Bonus za doporučení 5 000 Kč.

Náplň práce:

  • Výroba a montáž brzdových systému.
  • Obsluha stroje.
  • Zakládání výrobku do stroje.
  • Zvedání břemen – pozice vhodná spíše pro muže.

Rádi Vám nabídneme:

  • Práce na HPP.
  • Mzda na této pozici je až 30 000 Kč již od prvního měsíce.
  • Měsíční odměny v průměru ve výši 1 670 Kč/měsíc.
  • Možnost finančních záloh (1 000 Kč/týden).
  • Příspěvek na stravné 39 Kč.
  • Profesionální přístup koordinátora přítomného přímo na pracovišti.
  • Dovolená 25 dní.

Požadujeme:

  • Manuální zručnost.
  • Praxe výhodou.
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu.
  • Zdravotní způsobilost.