Autoelektrikář v Nošovicích

  • Plat 27 700 - 35 900 Kč
  • Město Ostrava

Máš letité zkušenosti v tomto oboru?  Máš zájem o auta? Pojď je vyrábět do Nošovic. Budeš u výroby nového elektro automobilu jednoho z největších světových výrobců osobních aut.

Náplň práce

  • provádění oprav elektrických částí automobilů
  • montáž elektrických automobilů
  • kontrola kvality provedených elektro operací

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání (autoelektrikář, autotronik, osobní doprava, mechanik opravář silničních vozidel)
  • Oprávnění dle vyhlášky 50/1975 sb. §5 a výše
  • Dobrý zdravotní stav
  • Šikovnost a pracovitost
  • Schopnost technického a logického myšlení
  • Ochotu pracovat v třísměnném režimu

Nabízíme:

  • Průměrný měsíční plat 35 238 Kč již v prvním roce
  • Nástupní mzda 27 700 Kč
  • Docházkový bonus 2 000 Kč
  • Po zaučení se můžeš těšit na navýšení mzdy na 28 600 Kč + příplatky
  • 13. a 14. plat až 16 200 Kč
  • Čtvrtletní prémie až 6 400 Kč
  • Výhodné stravování s cenou za oběd jen 25 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Dopravu autobusem ZDARMA

Zaujala tě naše nabídka? Tak neváhej a kontaktuj nás telefonicky nebo pomocí formuláře níže. Nástup je možný ihned.

Markéta Litnerová
+420 736 152 564