Operátorem výroby IHNED! Průměrná mzda 24 182 Kč!

  • Plat 17 589 - 28 094 Kč
  • Město Trutnov
  • Kraj Královéhradecký kraj

Výrobní činností provozu Trutnov je montáž elektrických dílů a komponentů, ovladačů a modulů. Jedná se nenáročnou jednoduchou práci.

Místo výkonu práce Trutnov

Co Vás čeká:

  • Obsluha jednotlivých montážních zařízení
  • Práce v nepřetržitém provozu
  • Převzetí a kontrola pracoviště při každé směně
  • Provádění vzhledové a namátkové kontroly dle předepsaných směrnic

Co Vám nabízíme?

  • Průměrná mzda 24 182 Kč
  • Výkonnostní bonus 4 400 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Příplatek za nepřetržitý provoz
  • Nadstandardní příplatky za směnný provoz a přesčasy
  • Zvýhodněné stravování
  • Dlouhodobá stabilní práce
  • Nástup ihned
  • Pracovní oděv

Požadujeme:

  •  Pečlivost, samostatnost, technické myšlení
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • Flexibilitu

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?
Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis, nebo zavolejte.