Operátor/ka automobilové výroby - 23 000 Kč měsíčně + 15 000 Kč NÁSTUPNÍ BONUS

  • Plat 21 000 - 23 000 Kč
  • Město Nový Jičín

Nabízíme vám zaměstnání ve firmě s moderním a stabilním zázemím na českém trhu vyrábějící automobilové díly (chladiče). Nejedná se však o žádnou pásovou výrobu, ale pouze o sestavování jednotlivých součástí.

Práce je VHODNÁ pro MUŽE, ŽENY, ABSOLVENTY I DŮCHODCE. Praxe není nutná. Vše zaučíme.

Co vám nabízíme?

Zajímavé finanční ohodnocení:

  • Průměrná mzda 23 000 Kč
  • NÁSTUPNÍ BONUS 15 000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • Postupný nárůst mzdy
  • Odměny za mimořádné směny (SO - NE, svátky) až 2 000Kč
  • DOCHÁZKOVÝ BONUS 900 Kč za měsíční docházku bez absencí
  • Měsíční prémie podle dosažených výsledků)
  • Mimořádný bonus za víkendové přesčasy 1000 Kč za směnu

Další benefity:

  • Dovolená až 5 týdnů
  • Nadstandardní příplatky a výběr ze čtyř jídel v závodní jídelně
  • Zajištění vstupní lékařské prohlídky – ZDARMA
  • Zajištění pracovního oděvu a obuvi – ZDARMA
  • Práce v čistém prostředí

Co Vás čeká:

  • Jednoduchá obsluha poloautomatických strojů
  • Jednoduchá práce ve výrobě ( nejedná se o pásovou výrobu )
  • Kontrola kvality odvedené práce

Požadujeme:

  • Manuální zručnost, pracovitost,
  • Spolehlivý a zodpovědný přístup k práci,
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu,
  • Týmového ducha.

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis, nebo zavolejte. Těšíme se na vaše reakce.