Operátor/ka automobilové výroby - 23 000 Kč měsíčně

  • Plat 23 000 - 27 000 Kč
  • Město Hluk
  • Kraj Zlínský kraj

Jemná, manuální práce ve výrobě v obci HLUK s volnými víkendy a zvýhodněným stravováním. Zajistíme Vám lékařskou prohlídku i pracovní oděv a obuv.

Společnost vyrábí automobilovou klimatizační techniku.

Práce vhodná i pro ženy !

Místo výkonu práce Hluk (okr. Uherské Hradiště).

Co Vás čeká:

  • Nenáročná manuální práce
  • Jednoduchá práce ve výrobě ( nejedná se o pásovou výrobu )
  • Kontrola kvality odvedené práce
  • provoz od pondělí do pátku

Co Vám nabízíme?

  • Průměrná mzda 25 137 Kč
  • DOCHÁZKOVÝ BONUS 900 Kč/ měs. bez absencí
  • 5 týdnů dovolené
  • Nadstandardní příplatky za směnný provoz a přesčasy
  • Zvýhodněné stravování
  • Volné víkendy
  • Dlouhodobá stabilní práce

Požadujeme

  • Manuální zručnost, pracovitost - ostatní vás naučíme!
  • Spolehlivý a zodpovědný přístup k práci

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis, nebo zavolejte.

Martin