Operátor/ka výroby – mzda 26 000 Kč

  • Plat 22 000 - 27 800 Kč
  • Město Vrchlabí
  • Kraj Královéhradecký kraj

Pracujte ve Vrchlabí v čisté inovativní továrně s nadprůměrnou mzdou. Výrobní činností provozu Vrchlabí je lisování, třískové obrábění a zajištění povrchových úprav dílů, které jsou používány jako komponenty pro výrobu spínačů, stykačů, jističů a relé.

Místo výkonu práce Vrchlabí

Co Vás čeká:

  • Manuální práce
  • Jednoduchá práce ve výrobě (nejedná se o pásovou výrobu)
  • Kontrola kvality odvedené práce
  • provoz od pondělí do pátku
  • čistá hala

Co Vám nabízíme?

  • Průměrná mzda 26 000 Kč
  • Příspěvěk 4 000Kč
  • 25 dní dovolené
  • Nadstandardní příplatky za směnný provoz a přesčasy
  • Zvýhodněné stravování
  • Volné víkendy

Požadujeme

  • Manuální zručnost, pracovitost - ostatní vás naučíme!
  • Spolehlivý a zodpovědný přístup k práci

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis, nebo zavolejte.