Operátor/ka výroby: NÁSTUPNÍ BONUS 15 000 Kč

  • Plat 21 000 - 23 000 Kč
  • Město Nový Jičín

Nabízíme vám zaměstnání ve firmě s moderním a stabilním zázemím na českém trhu.
Místo výkonu práce Nový Jičín, Moravskoslezský kraj.

Co Vás čeká:

  • Jednoduchá obsluha poloautomatických strojů
  • Jednoduchá práce ve výrobě ( nejedná se o pásovou výrobu )
  • Kontrola kvality odvedené práce

Co vám nabízíme?

  • Průměrná mzda 23 000 Kč
  • NÁSTUPNÍ BONUS 15 000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • Postupný nárůst mzdy
  • DOCHÁZKOVÝ BONUS 900 korun za měsíční docházku bez absencí
  • Bohatý systém finančních benefitů v podobě prémií
  • Dovolená až 5 týdnů
  • Nadstandardní příplatky za směnný provoz a přesčasy
  • Zvýhodněné stravování v závodní jídelně (polévka + hlavní jídlo 15,50-26 korun)
  • Výběr ze čtyř jídel v závodní jídelně, chlazené jídlo k ohřátí (21 Kč), kantýna
  • Zajištění vstupní lékařské prohlídky – ZDARMA
  • Zajištění pracovního oděvu a obuvi – ZDARMA
  • Práce je ve třísměnném (PO-PÁ) nebo nepřetržitém provozu

Požadujeme

  • Manuální zručnost, pracovitost
  • Spolehlivý a zodpovědný přístup k práci
  • Týmového ducha.

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis, nebo zavolejte.