Práce Mošnov – německá firma – až 27 000 Kč od 1. měsíce!

  • Plat 20 000 - 27 000 Kč
  • Město Mošnov
  • Kraj Moravskoslezský kraj

Nabízíme Vám atraktivní, nadstandardně ohodnocenou práci!

Pro celosvětově předního výrobce komponentů a zařízení pro automobilový průmysl (součásti a příslušenství klimatizace a chlazení motorů) hledáme vhodné kandidáty na pozici obsluha strojů.

Buďte součástí prestižní německé firmy s dlouholetou tradicí sídlící v Mošnově, která je předním dodavatelem pro evropské a americké značky.
Práce je vhodná i pro ženy a absolventy bez praxe!

Oceníme, pokud můžete nastoupit IHNED!

Moderní pracovní prostředí!

Žádný pás ani linka!

Nadstandardní mzda!

Organizace a náplň práce:

  • 8 hodinové směny, pondělí – pátek (ranní, odpolední, noční).
  • Volné víkendy.
  • Fyzická a technická práce ve výrobě.
  • Obsluha strojů a zařízení (nejedná se o linku ani pás!).
  • Vkládání jednotlivých dílů do stroje.
  • Kontrola kvality odvedené práce.

Odměna a benefity:

  • Neobyčejně vysoká mzda – až 27 000 Kč již ve zkušební době (včetně bonusů a odměn).
  • Docházkový bonus 1 000 Kč.
  • Výkonnostní odměny až 4 428 Kč.
  • Možnost nadstandardně placených přesčasů, svátků a víkendů.
  • Stravování v kantýně za 25 – 38 Kč (možnost výběru z několika druhů jídel).

Požadavky:

  • Kladný vztah k práci.
  • Aktivní a zodpovědný přístup.