JEDNODUCHÁ OBSLUHA STROJŮ – až 27 000 Kč – VHODNÉ I PRO ŽENY

  • Plat 20 000 - 27 000 Kč
  • Město Mošnov

Pro předního světového výrobce komponentů a zařízení pro automobilový průmysl (součásti a příslušenství klimatizace a chlazení motorů) hledáme pracovníky pro JEDNODUCHOU OBSLUHU STROJŮ.

Práce je VHODNÁ I PRO ŽENY a absolventy BEZ PRAXE.

Co Vás čeká:
•    Jednoduchá obsluha strojů a zařízení - nejedná se o linku ani pás
•    Vkládání jednotlivých dílů do stroje
•    Kontrola kvality odvedené práce

Co nabízíme:
•    Mzdu až 27 000 Kč již ve zkušební době (včetně bonusů a odměn)
•    Docházkový bonus 1 000 Kč
•    Výkonnostní odměny až 4 428 Kč
•    8 hodinové směny, volné víkendy
•    Možnost nadstandardně placených přesčasů, svátků a víkendů
•    Stravování za 25 – 38 Kč (možnost výběru z několika druhů jídel)
•    Rychlý převod pod kmen

Co požadujeme:
•    Kladný vztah k práci
•    Aktivní a zodpovědný přístup
•    Ochotu pracovat v třísměnném provozu

Pokud máte o tuto práci zájem, vyplňte prosím formulář níže.
Ozveme se Vám nejpozději následující pracovní den. Nastoupit pak můžete IHNED.