Přijmeme Operátory slévárny, Techniky forem a zápustek a Techniky laboratoře

  • Plat 29 000 - 32 000 Kč
  • Město Ostrava

Pro největšího výrobce hliníkových a ocelových kol v Ostravě přijmeme pracovníky na pozice Operátor licích strojů, Operátor žíhání, Operátor tavení, Technik forem a zápustek a Technik laboratoře

Nabízíme Vám:

  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení – nástupní mzda 29 000 Kč.
  • Mnoho finančních benefitů – výkonnostní odměny, nadstandardní příplatky za směny.
  • 25 dnů dovolené.
  • Zvýhodněné závodní stravování.
  • Možnost profesního růstu na vyšší pozice.

Požadavky na pozici:

  • Zkušenosti na stejných nebo obdobných pozicích.
  • Manuální zručnost, kvalita a rychlost práce.
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu.

Náplň práce:

Dle přiřazené pozice:
Operátor licích strojů: Obsluha peci, kontrola teploty, tlaku, lících parametrů a cyklů, tvorba reportingu
Operátor žíhání: obsluha žíhací pece, ražení kódu žíhání, ukládání kol, kontrola kvality odvedené práce
Operátor tavení: manipulace s hliníkem, obsluha tavicích pecí, kontrola teploty a tavících cyklů…
Technik forem a zápustek: uvolňování kol z výroby, broušení kol, práce s ruční řezačkou, měření výrobků, svařování
Technik laboratoře: provádění měření na ručních měřidlech a 3D přístrojích, uvolňování kol z výroby a částečné opracovávání kol z obrobny, úzká spolupráce se seřizovači, tvorba reportů