Přijmeme řidiče VZV do výroby ALU kol v Ostravě!

  • Plat 25 000 - 30 000 Kč
  • Město Ostrava

Přijmeme pracovníka na pozici řidič VZV pro největšího výrobce hliníkových a ocelových kol.
Místo výkonu práce: Ostrava (snadná dopravní dostupnost).

Co nabízíme?

  • Dlouhodobou práci na HPP.
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení – minimální výdělek 25 000 Kč (nástupní mzda).
  • Široká škála finančních benefitů – výkonnostní odměny, příplatky za směnný provoz.
  • 25 dní dovolené.
  • Můžete ovlivnit výši svého výdělku díky nadstandardně placeným přesčasům.
  • Zvýhodněné stravování.
  • Možnost kariérního postupu na vyšší pozice.

Požadavky na pozici:

  • Platné oprávnění na VZV.
  • Předchozí praxe s řízením VZV.
  • Zodpovědný přístup k práci a manuální zručnost.
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu.

Náplň práce:

Zavážení materiálů k linkám, převoz materiálu ze skladu, nakládání a vykládání kamionů, manipulace s materiálem, odběr vzorků, práce se čtečkou, manipulace s paletami (konkrétní pracovní úkoly dle přiřazeného úseku pro práci s VZV).