Specialista výroby luxusní audiotechniky

  • Plat 22 000 - 24 000 Kč
  • Město Kopřivnice

Jste audio nadšenci a milovníci akustiky? Pojďte vyrábět produkty, které jsou svou kvalitou i designem špičkou na trhu.
Naše výroba probíhá v jednom z nejmodernějších provozů v Moravskoslezském kraji. V celém areálu hraje příjemná hudba. Práce u nás je jednoduchá a fyzicky nenáročná. Pod rukama Vám budou vznikat reprosoustavy, které jsou určené pro milovníky té nejkvalitnější hudby.

Co Vás čeká:
Jednoduchá práce při výrobě audiotechniky.
Kontrola odvedené práce.

Co získáte:
Základní nástupní mzda od 21 940 Kč + nadstandartní příplatky za směny.
25 dní dovolené.
Zvýhodněné stravování.
Možnost převodu pod kmen společnosti.

Spokojení kolegové jsou pro nás to hlavní:
Během roku organizujeme množství teambuildingových akcí.
Chtěli byste se potkávat v práci se svým kamarádem nebo kamarádkou? Můžete! A k tomu jako BONUS získáte 5 000 Kč za doporučení.

Co od Vás očekáváme?
Manuální zručnost.
Preciznost a smysl pro detail.
Technické myšlení.
Ochota pracovat na 3 směny.