Operátor/ka výroby - Nástupní mzda 20tis Kč + příplatky + 15 000 nástupní bonus

  • Plat 20 325 - 24 000 Kč
  • Město Valašské Meziříčí
  • Kraj Zlínský kraj

Hledáme operátory/ky výroby pro výrobce vitrín sloužících k profesionální prezentaci chlazeného a mraženého zboží. Jde o stabilní společnost se 130letou tradicí a 16 000 zaměstnanců ve 34 zemích světa. Výroba probíhá ve Valašském Meziříčí.

Proč do toho jít?

  • Nenáročná práce – Práce není fyzicky náročná a je vhodná i pro ženy
  • Dostatek volného času - Volné víkendy, 7,5 hodinové směny, 25 dní dovolené.
  • Jistota – Stabilní práce, smlouva na HPP, výplata každý měsíc na den přesně.
  • Dobrý výdělek – Příplatky, prémie, příspěvky.

Co Vám nabízíme:

  • Nástupní mzdu 20 100 Kč
  • Pracovní dobu 37,5 h týdně
  • Příspěvek na dopravu
  • Nástupní bonus 15 000,-
  • Příplatky:
    • Práce přesčas:                         +35 %
    • Práce ve svátek:                      +100 %
    • Práce v noci:                            22 Kč/hod.
    • Práce na odpolední směně:     6 Kč/hod.
    • Práce o víkendu:                      +10 %
  • Prémie:
    • Měsíční:                                    až 9 % měsíční mzdy
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Vstupní lékařskou prohlídka ZDARMA
  • Ochranné oděvy a pomůcky ZDARMA

Co Vás čeká?

  • Náplní práce je jednoduchá montáž prosklených dveří pro chladící a mrazící boxy.
  • Práce je vhodná i pro ženy.
  • Moderně vybavená výrobní hala. Čisté a tiché prostředí. Přátelský kolektiv.

Co požadujeme:

  • Pracovitost a zodpovědnost
  • Manuální zručnost a pečlivost
  • Dobrý zdravotní stav

Pokud Vás nabídka zaujala, vyplňte prosím formulář níže nebo nám zavolejte.

Nástup je možný ihned.

Těšíme se na Vás.