Výstupní kontrolor s NÁSTUPEM IHNED - mzda od 24 600 Kč

  • Plat 24 000 - 26 000 Kč
  • Město Ostrava

Pro největšího výrobce hliníkových a ocelových kol v Ostravě hledáme nové kolegy, kteří se stanou nedílnou součástí našeho výrobního týmu. Chcete se podílet na výrobě automobilových kol pro nejlepší automobilky na trhu, jako je třeba Porsche, BMW nebo Audi? Přidejte se k nám do týmu!

VHODNÉ i pro ABSOLVENTY.

Co vám nabízíme?

Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr s výbornou dopravní dostupností a odpovídajícím ohodnocením za Vaši práci!

Zajímavé finanční ohodnocení:

  • Nástupní mzda 24 600 Kč
  • DOCHÁZKOVÝ BONUS 1500 Kč
  • Nadstandardní příplatek za práci ve svátek – 150 %
  • Měsíční prémie až 21 % ze základní mzdy
  • Příspěvek na stravování

Další benefity:

  • Týden dovolené navíc – 25 dní
  • Možnost přechodu pod kmen
  • Kantýna přímo na pracovišti
  • Moderní sociální zázemí
  • Volné víkendy!

Co vás čeká:

  • Manipulace a vizuální kontrola hotových kol

Požadujeme:

  • Předešlá zkušenost s výstupní kontrolou
  • Zodpovědnost
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a kontaktujte nás nebo nám rovnou zašlete svůj životopis! Budeme se těšit na vaše reakce.