Gumař - operátor výroby

Otrokovice / Zlín 31 857 - 39 119 Kč Plný úvazek

nástupní bonus 30 000 Kč

Buďte změnou, kterou chcete vidět! Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s. je předním evropským výrobcem pneumatik pro zemědělskou mechanizaci, průmyslové a stavební stroje, motocykly, jízdní kola a další specializované segmenty.

Co budete dělat?

  • obsluhovat stroje pro přípravu polotovarů i konfekční stroje

Finanční ohodnocení:

  • Mzda první měsíc 31 857 Kč
  • Mzda od druhého měsíce 33 271 Kč (po zaučení)
  • 30 000 Kč nástupní bonus
  • 13. a 14. mzda

Benefity, které získáte:

  • Přesun na vyšší pozici (mzda od 35 265 Kč)
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování s dotací (od 42 kč za oběd)
  • poukázky Flexipass
  • nové prostory firmy
  • hlídané parkoviště v areálu firmy
  • plně hrazené ubytování
  • další benefity…

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost
  • manuální zručnost

Před nástupem Vás provedeme výrobou a ukážeme jednotlivé pracovní procesy. Po nástupu Vás zaškolíme.

Zaujala Vás tato nabídka ?
Kontaktní osoba
David Kulhánek
732 494 053

Máte o tuto pozici zájem?