Hledáte nové zaměstnance?

Nenechte brzdit vaše podnikání a starosti s personalistikou nechte na nás!

Z naší dlouholeté praxe víme, že spousta firem vkládá do řešení personálních záležitostí příliš mnoho času, energie i financí, které mohou investovat efektivněji na rozvoj svého podnikání (technologie, inovace, business atd.). Proto jsme tady my, Ascari agentura práce, abychom za vás řešili veškeré personální záležitosti a optimalizovali vaše náklady a ušetřili vám čas.

Správný podnikatel ví, jak je důležité, aby jeho společnost nabírala na kvalitě a obchodně rostla. Máme profesionální tým specialistů, který vám v tom pomůže, a rád převezmeme veškeré vaše personální aktivity. Svůj ušetřený čas i peníze poté můžete investovat do rozvoje vaší firmy.

Díky našemu neustálé se rozvíjejícímu know-how vám dokážeme nabídnout nejvyšší kvalitu, která je závazkem především vůči vám - našim klientům, našim zaměstnancům a samozřejmě také vůči nám samotným. Proto od nás čekejte jen ten nejlepší servis, dodržování termínů a zajištění kvalitních zaměstnanců.

 

Nabízíme:

 

 

  • Komplexní personální služby (zajištění náborové kampaně, realizace výběrového řízení, administrativa, vyřizování požadavků, komunikace se zaměstnanci, ukončení pracovního poměru...)
  • Pohotové řešení vašich nejnáročnějších požadavků
  • Zajištění nejlepších zaměstnanců
  • Kvalitní péče o zaměstnance
     
 

Agenturní zaměstnávání a srovnatelnost podmínek vymezuje 262/2006 Sb. Zákon zákoník práce. Protože jsme čestná agentura, mantinely tohoto zákona bezpečně dodržujeme a našim agenturním zaměstnancům nabízíme stejné podmínky, jako mají kmenoví zaměstnanci.


Hodláme se postavit každé výzvě!
 

 

Nárazové enormně vysoké nábory?
 
 

 

Náhrada za kmenové zaměstnance v době dovolených nebo nemocenských?

 

Efektivní řešení fluktuace?
 
 
 

Tohle vše nechte na nás, tohle vše umíme my, Ascari – Vaše agentura práce.

 Povolení MPSV - zprostředkování zaměstnání