Starosti s personalistikou nechte na nás!

Najdeme to nejlepší řešení pro vaši společnost. Nabízíme komplexní služby v oblasti HR.

Lídři v oboru, kteří spoléhají na Ascari

Temporary Help

Tempory Help je dočasná výpomoc všude tam, kde vzniká potřeba pružné pracovní síly. Zajistíme Vám dostatek pracovních sil v době, kdy Vaši zaměstnanci čerpají dovolenou, jsou na nemocenské nebo zažíváte sezónní špičku. Postaráme se o výběr kvalifikovaných kandidátů z řad našich zaměstnanců, zajistíme kompletní osobní a mzdovou agendu. Vám účtujeme předem dohodnutou sazbu za provedení služby.

Try & Hire

Try & Hire je kombinací služeb Permanent Placement a Temporary Help. Je vhodný všude tam, kde o vytvoření trvalého pracovního místa zatím není rozhodnuto. Agenturní zaměstnanec Ascari vykonává požadovanou službu pro klienta do doby, než se klient rozhodne přijmout ho do kmenového stavu. Ascari se zavazuje uvolnit agenturního zaměstnance, jakmile o to klient požádá.

Permanent Placement

Potřebujete vyhledat vhodné kandidáty pro obsazení stálých pracovních míst ve Vaší společnosti? Nalezení těch správných lidí do Vašeho týmu je velmi časově a finančně náročný proces. Tato služba zahrnuje vše od personálního poradenství přes výběr, testování až po následné doporučení kvalitních uchazečů. Na libovolnou pracovní pozici Vám nalezneme několik vhodných uchazečů, kteří prošli důkladným výběrem a splňují Vámi požadovaný profil. Vy si musíte už jen VYBRAT!

Máte dotazy ?

Rezervujte si nezávazný 30 minutový hovor s členem našeho týmu.

“V Ascari věříme v to, že kvalitní zaměstnanci jsou základním pilířem hladkého chodu a stabilního růstu každé společnosti. Uvědomujeme si, že nedostatek pracovní síly působí ve firmách nemalé finanční škody, které se projevují na ekonomice celých odvětví.

Naše snaha proto spočívá v zajištění udržitelného zaměstnávání. Na stůl pokládáme reálná a komplexní řešení a kvalita a plnění cílů jsou u nás na prvním místě. Tvoříme strategie, podporujeme vás v obsazení potřebných pozic a staráme se rovněž o zajištění celé administrativní agendy.”