Reference - Zaměstnanci

Ascari mi pomohla v době hromadného propouštění mého bývalého zaměstnavatele. Nejen, že mi sehnali práci ihned, takže jsem plynule přešla do nového zaměstnání, ale nabídli mi takové podmínky, o kterých se mi dříve jen zdálo.
Jiřina H.

Po škole jsem nutně potřeboval praxi. Na doporučení kamaráda jsem navštívil vaší agenturu a získal práci i praxi. Velmi brzy došlo k převodu pod kmen, na kterém jsem však netrval, protože na vaši agenturu nemůžu říct jediného křivého slova. Rád vás doporučuji tam, kde je potřeba a všichni jsou taktéž spokojeni.
František K.

Jsem ráda, že existuje agentura, jako je tato. Vždy jsem byla k agenturám, které poskytují práci skeptická, ale Ascari mě vyvedla z mého letitého omylu. Vždy se dá na všem domluvit, podmínky jako kmenoví zaměstnanci, peníze vždy včas na účtu. Moc děkuji i za poradenství, které jste mi na pobočce poskytli. Vím, že je to nad rámec vašich služeb, o to více si vážím vašeho lidského přístupu a profesionality.
Hana V.

Po přestěhování do nového města jsme s přítelkyní potřebovali nutně práci. Díky agentuře máme práci v jedné firmě a dokonce i na jedné směně. Jsme oba moc spokojení.
Jan V. a Kateřina H.

CHCI TAKÉ PRÁCI, VE KTERÉ BUDU SPOKOJENÝ